WhatsappWhatsapp Klozet tıkanması nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
28Şub 2019
Şub 28, 2019

Klozet tıkanması nasıl açılır?

Öncelikle herhangi bir tıkanıklıkta yapmanız gereken tıkanıklığın derecesini öğrenmektir. Sizin çözebileceğiniz basit bir yağ donması problemimi yoksa klozete büyük bir şey mi atıldı. Çoçuklar bunu çok sık yapabiliyorlar, profesyoneller klozet giderlerinden bir hayli oyuncak çıkarmıştır. 

Klozet tıkanması nasıl açılır? Eğer basit bir yağ donması ise sökeceğiniz birkaç çaydanlık kaynar su sorununuza kısa sürede çözüm üretebilir.  Ancak daha büyük bir problem varsa, mesela bir çocuk bezi gideri tıkadı ise; kameralı bilgisayar sistemleri bulunan ekiplerin müdahale etmesine izin vermelisiniz.

Klozet tıkanması nasıl açılır? Öncelikle hatırlayın. Klozet gideri çöp tenekesi değildir. Borular dar olduğundan su ve doğal pislik dışındaki şeyleri atmak için uygun değildir.  Klozet tıkandı ise kendinizi sorgulamalısınız.  Gerekiyorsa evdekilere eğitim verin.  Özellikle çocuklar tuvalet alışkanlıklarını kazanırken mutlaka bu konuda da eğitim verilmeli. Apartman yönetimi ve çevrenizdeki arkadaşlarınızı da bilgilendirin. 

Kimyasallar ile gider açma işlemine girişmenizi hiç önermiyoruz. Kimyasalı ne kadar kullanacağınızı bilmediğinizden hem ciğerlerinize hem de borulara zarar verebilirsiniz.   Daha büyük masraflara yol açmak istemiyorsanız her konunun uzmanı olduğu gibi bu konuda da uzmanına başvurun. 

Klozet tıkandı ise uzman ekibe bir telefon ile ulaşın.  Bulunduğunuz noktaya olabilecek en kısa zamanda ulaşacak bir ekip bulmak zor değil. 

Klozet tıkanması nasıl açılır? İşin uzmanlarını davet edin ve kısa sürede soruna çözüm üretsinler sizde eviniz kirlenmeden kırılma ve kazma işlemi yapılmadan bu sorundan kısa sürede kurtulun.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara