WhatsappWhatsapp Klozet tıkanırsa ne yapacağız? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
1Mar 2019
Mar 1, 2019

Klozet tıkanırsa ne yapacağız?

Klozet tıkanırsa açmak için ev halkına zarar vermeyecek yöntemler geliştirmelisiniz.  Örneğin evcil hayvan ya da çocuğunuz varsa gidere kimyasal döktüğünüzde en kötü ihtimal solumalarından korumalısınız.  Ve minik köpek ve kediler klozetten su içmeye bayılır aman dikkatli olun.  Klozet tıkanırsa ve kimyasal kullanacaksanız sizde solumayın ağzınıza bir tülbent bağlayarak klozetin kapağını kapalı tutun. 

Klozet tıkanırsa açma yöntemleri için uzman bir ekipten destek almanız uygun olacaktır. Klozet tıkanıklıkları, büyük şehirlerde en büyük dertlerimizden biridir. Klozeti ve giderleri;

  • Kalitesiz tuvalet kâğıdı kullanımı,
  • Çocukların klozete attığı oyuncaklar,
  • Klozete atılan saçlar,
  • Düzenli temizlik yapılmaması,

Gibi sebepler tıkayabilir.  Tıkanıklığı açma yöntemleri araştırırken fark edeceksiniz ki, tüm giderler tek boruda birleşir.  Yani bir yerde tıkanıklık varsa mutfak, duş, klozet, bulaşık makinesi gibi birçok gideri etkiler.

Eğer klozet tıkanırsa profesyonel çözümlerden biri kuka hizmetidir.  Pislikler tazyikli su ya da vakum yardımı ile temizlenir.  Gider tamamen temizlenmiş olur. Vakum ve tazyikli su ile açılan kanalın ya da boruların kontrolünü yine aynı profesyonel ekip kameralı sistem ile kontrol ederek sorunun çözülüp çözülmediğini görür. Ve bu sorunun tekrar etmemesine yardımcı olur.    

Giderlerinizin tıkanmaması için önüne süzgeç koymanızı ve klozetlerinizin üstünü her zaman kapatmanızı öneririz. 

Sık sık bu sorun ile karşılaşamamak için apartman toplantıları dâhil değerlendirilerek insanlar bilgilendirilmelidir. Gittikçe büyüyen şehirlerde bazı kurallara uymak yaşam kalitemizi geliştirecektir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara