WhatsappWhatsapp Klozet tıkanıklık açma yöntemleri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
28Şub 2019
Şub 28, 2019

Klozet tıkanıklık açma yöntemleri


Klozet tıkanıklık açma, sanıldığı kadar kolay bir işlem midir? Yani bir pompa ve bir kimyasal işinizi görür mü?  Eğer bu şekilde bir düşünceniz varsa unutun.  Tıkanıklığın şehir şebekesine kadar uzanan birçok sebebi olabilir. Klozet tıkandığında aylardır fark etmediğinizi bir sorunun üzerinde oturuyor olabilirsiniz.  Künklerden kaynaklı olabileceği gibi birçok sebepten ötürü olabilir. 

Ama illa kendiniz açmayı düşünüyorsanız, pompa ve nalburdan alacağınız kimyasalları (üzerinde yazdığı şekilde uygulayın) kullanabilirsiniz. Aşırıya kaçmayın, boruları delmek istemezsiniz.

Klozet tıkanıklık açma ve profesyonel çözümler

Klozet ve giderler tıkandığında en iyi seçenek aslında tesisatçı çağırmaktır. 7/24 çalışan şirketler var. Bu kurumsal alt yapıya sahip şirketler teknolojik cihazlar ile sorunu tespit ederek çözüm üretir. Klozet tıkanıklık açma için tek bir telefon ile çözüm üretmek mümkündür. 

Klozet açmak kendi sistemleriniz ile açmak sanıldığı kadar kolay değil. Üstelik daha fazla para kaybına yol açabilir.  Pompa, kimyasal vb. aslında garantisi olmayan ve boruları da tahriş edebilen seçeneklerdir.  İşin uzmanları modern kameralı bilgisayarlı cihazları kullanarak sorunları çözebilirler, özellikle erkenden çağırabilirseniz 1-2 saat içerisinde sorununuz çözümlenecektir. 

Kırma dökme olmadan tesisat tamiri ya da gider açma yapan uzmanlara, yıllık bakımı içinde ulaşabilirsiniz.  Eski bir binada oturuyorsanız mutlaka bu söylediğimizi özellikle dikkate alın. Eğer bir yerde su kaçağı ya da sızıntı varsa öncelikle kaynağına inmek gerekir. Aynı şekilde gider ve klozet tıkanıklıklarda yıllık bakım yaptırmak gerekir. Döşemeleri kırmaya gerek kalmadan gider tıkanıklıklarını gideren uzmanlaşmış şirketler var.  . 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara