WhatsappWhatsapp Klozet tıkanıklığını ne açar? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
27Şub 2019
Şub 27, 2019

Klozet tıkanıklığını ne açar?

klozet tıkanıklığını ne açar, öncelikle bu soruyu soruyorsanız mutlaka tuvaletiniz tıkanmıştır. Ve ilk yapmanız gereken klozeti kullanmamak ve kullandırmamaktır. Eğer taşsın istemiyorsanız elbette…  Klozetin vanalarını kapatın, su sızdırıyorsa taşmaya yol açmasın.

Pompa ile açmaya çalışabilirsiniz? 

klozet tıkanıklığını ne açar, en basit cevabı hepimiz biliyoruz değil mi? Pompa ile açmaya çalışabilirsiniz. Problem küçük ise yardımcı olacaktır.  Tuvalet ve küvet için ayrı pompalar satılır.  Satın alırken buna dikkat edin. Nasıl kullanacaksınız?

  • Öncelikle klozetin içerisinde yeterli su kalmakaldığına emin olun.
  • Pompayı klozetin deliğine koyun ve pompalayın.
  • Pompayı beş veya altı kere aşağı doğru itin. Hava pistondan dışarıya kaçmış gibi görünüyorsa muhtemelen pompanızı sağlam konumlandıramadınız, pompanızı yeniden yerleştirin ve tekrar deneyin.

Evdeki ürünlerle açmaya çalışabilirsiniz? 

Sirke, karbonat ve sıcak su üçlüsünden faydalanın. Birer bardak sirke ve karbonat klozete dökün ve bekleyin.  Bir saat sonra bir kova sıcak su dökün. Sıcak su küçük bir problem ise tıkanıklığı giderecektir.

Bu durumlar işe yaramadı ise 7/24 hizmet veren tesisat ve gider tıkanıklıklarında uzman kişiler ile irtibata geçin.  Klozet tıkanıklığını ne açar, elbette işin uzmanları 1-2 saat içerisinde kullandıkları kameralı bilgisayarlı sistemler ile kırma dökme yapmadan problemi  analiz eder ve çözerler. 

Bundan sonrasında tekrar etmemesi  için klozeti sadece gider olarak kullanmanız yeterlidir. Kendinize bir iyilik yapın ve tuvalet kağıtlarını klozete atmayın. Borular sandığınız kadar büyük değil.  Ve özellikle büyük şehirlerde herkesin aynı şekilde davrandığını düşünürseniz bu sıkıntıları yaşamak ne kadar kolay farkedebilirsiniz. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara