WhatsappWhatsapp Klozet tıkanıklığı açma yöntemleri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
25Şub 2019
Şub 25, 2019

Klozet tıkanıklığı açma yöntemleri

Klozet tıkanıklığı açma yöntemleri

Klozet tıkanıklığı açma yöntemleri araştırırken, öncelikle evdeki çocuk ve hayvanlara zarar vermeyecek yöntemler seçmelisiniz. Özellikle kimyasallar asitik olduğundan ağzınızı kapatmaz iseniz ciğerlerinize zarar verebilir.  Elbette kullanmak zorundaysanız klozetin kapağını kapatın ki sevimli ev dostları zarar görmesin.

Klozet tıkanıklığı açma yöntemleri uzmanlık gerektiren bir iştir.  Klozet tıkanıklıkları, büyük şehirlerde en büyük dertlerimizden biridir. Kalitesiz tuvalet kâğıtlarından çocukların klozete attığı oyuncaklar kirletebilir.  Klozet tıkanıklığı açma yöntemleri araştırırken fark edeceksiniz ki, tüm giderler tek boruda birleşir.  Yani bir yerde tıkanıklık varsa mutfak, duş, klozet, bulaşık makinası gibi birçok giderin su alışını etkileyebilir.

Klozet tıkanıklığı açma yöntemlerinden biri kuka hizmetidir.  Kuka hizmeti profesyonel şirketlerin verdiği bir hizmettir.  Pislikler tazyikli su ile borulardan temizlenir. Kuka aracı içerisinde kameralı sistemler bulunur.  Uzman kadronun verdiği hizmet kesin çözüm ürettiğinden maliyet olarak aslında diğer sistemlerden daha uygundur.

Vakum ve tazyikli su ile açılan kanalın ya da boruların kontrolünü yine aynı ekip kameralı sistem ile kontrol ederek sorunun çözülüp çözülmediğini görür. Ve bu sorunun tekrar etmemesine yardımcı olur.

Giderlerinizin tıkanmaması için önüne süzgeç koymanızı ve klozetlerinizin üstünü her zaman kapatmanızı öneririz.

Kanazilasyon tıkanıklığı açma yöntemleri işleminde pislikler tazyikli su ile parçalanır ve gider normal akışına kavuşur.  Size önerimiz giderlerin tıkanmaması için gerekli önlemleri almanız yönündedir. Bilgilenin ve ailenizi hatta apartman toplantısında komşularınızı bilgilendirin.  Bu şekilde daha yaşanabilir bir dünya küçük hareketler ile oluşturabiliriz.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara