WhatsappWhatsapp Klozet tıkandığında nasıl açılır ? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24Şub 2019
Şub 24, 2019

Klozet tıkandığında nasıl açılır ?

Klozet tıkandığında nasıl açılır

Klozet tıkandığında nasıl açılır, sorusunun çok yanıtı çok aslında, onlarca kimyasal var. Ancak dikkatli kullanmazsanız ciğerlerinize dahi zarar verebilirsiniz.

Klozet açma kimyasalları havaya yaydığı zararlı kokular ile sağlığınıza zarar verebilir.  Bu sebeple ağzınızı kapattıktan sonra bu işlere girişin.

Klozet tıkandığında nasıl açılır? Bunu uzun süredir bu işi yapan ustaların girdiği yorumları inceleyerek birkaç bilgi paylaşmak istedik.  Tüm ustalar aslında aşağı yukarı aynı şeyi söylüyor.

Klozet bir çöp poşeti değildir. Öncelikle bunu hatırlamanızı istiyorlar. Kim bilir, tıkanıklıkların ardından karşılarına neler çıktı. Sifonu çektiklerinde her şey temizleniyor sanmayın.  Çünkü tüm çöpler gitmiyor, gidemiyor. Çünkü borular küçük ve kırılma bölümlerinde biriken saçlar bile tıkanmaya yol açabiliyor.  Klozet tıkandığında nasıl açılır, işin uzmanına ulaşarak başarabilirsiniz.  En fazla 10 cm olan borularda tıkanıklık olsun istemiyorsanız buna göre davranın.

Elbette sadece kullanıcı hataları sebebi ile olmuyor. Bazen de tesisatı ilk oluşturduklarında yapılan planlamaya uygun kalmayan bir sistem oluşturulduğunda ya da kalitesiz ürün kullanıldığında kısa süre içerisinde tesisatta sıkıntılar oluşabiliyor.   .

Bazen koku gidericiler klozete düşer ve bunu tiksinip almaz iseniz ilerde kesinlikle tesisat tıkanacaktır. Herhangi bir cisim klozete düşerse mutlaka eldiven yardımı ile onu almanız gerekiyor.

Klozet tıkanıklıklarında lütfen; uzman ekipler ile irtibata geçin. Hatta klozet tıkalı değilse bile yılda bir kere bile olsa bakım yaptırın.  Bu şekilde hem maddi hem manevi rahat etmiş olursunuz.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara