WhatsappWhatsapp Klozet tıkandı nasıl açılır ? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
8Mar 2019
Mar 8, 2019

Klozet tıkandı nasıl açılır ?

Tüm tıkanıklıklarda aslında ilk önerimizyılda bir kez bakım yaptırmanız gerektiğini hatırlatmaktır. Bu şekilde tıkanma ya da tuvalet taşması gibi problemlerin en baştan önüne geçmiş olursunuz.

Klozet tıkandı nasıl açılır? Öncelikle kırılma dökülme istemiyorsanız yapmanız gereken teknolojik cihazlar kullanmaktır. Ancak teknolojik derseniz,  kameralı bilgisayarlı sistemler oldukça pahalı cihazlardır ve sadece uzman firmaların ellerinde bulunur. 

Yeniçağa ayak uydurarak kurumsallaşan firmalar insan gücü olarakta artık günbe gün kendini yeniliyor. Özellikle teknik okul mezunu aynı zamanda stajlarla deneyim kazanmış tesisatçılar kısa sürede evi kırıp dökmeden tıkanıklıkları açıyor.

Klozet tıkandı nasıl açılır? Gelen ekip kesinlikle öncelikle teknolojik cihazlar ile tıkanıklığın sebebini bulur. Bu cihazlar servis aracında bulunan bir bilgisayara aktarılarak verileri analiz eder. Robot kamera tıkanık bölgeye özel bir sistem ile iletilir. Ve gelen veriler bilgisayardan analiz edilir.  Analiz uzman ekipler tarafından yapılır.  Kısa sürede çözüm ve maliyet size sunulur.  İstanbul’un her yerine aynı servis ücreti ile hizmet veriliyor.

Eğer sorun küçük ben çözerim derseniz ilk etapta, kaynar su, karbonat ve sirkeli karışım ile açmayı deneyebilirsiniz.  Sorun donmuş yağlardan kaynaklı ise;  klozet gideri açılacaktır.  Ancak daha bir büyük sorun varsa kimyasallar borularınıza zarar vermeden uzman bir şirketten destek alın.

Kimyasallar ile borularını delmeden 7/24 hizmet veren tesisat ve giderler konusunda uzman kişiler ile irtibata geçin. Uygun fiyatlar ile sorununuzu birkaç saat içerisinde çözülsün. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara