WhatsappWhatsapp Klozet tıkandı nasıl açarım | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
23Şub 2019
Şub 23, 2019

Klozet tıkandı nasıl açarım

Klozet tıkandı nasıl açarım

Klozet tıkandı nasıl açarım, sorusundan önce klozet neden tıkandı sorusunun yanıtını bilmek gelecekte yaşanabilecek sorunların önüne geçmemizi sağlar.

Klozet neden tıkanır? 

Klozetler yanlış kullanımlar ya da yanlış yapılandırma sebebi ile tıkanabilir. Düzensiz yapılan temizlikten, yanlış tuvalet kullanımına, dökülen saçların sürekli klozete atılmasından suda erimeyen ıslak mendillerin klozete atılması gibi birçok sebebi olabilir.  Zararın neresinden dönseniz kardır.  Lütfen giderlerinize çöp atmayın.  Ve kaliteli suda eriyen tuvalet kâğıtları kullanın. Tuvalet kâğıdı seçerken suda eriyebilen seçeneklere yönlenmelisiniz.  Aksi takdirde sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle ismini kanıtlamış firmaların ürünlerine yönelmeniz hem cebinizi de koruyacaktır.

Klozet tıkandı nasıl açarım, elbette işin uzmanlarına başvurmalısınız.  Yukarıda saydığımız birçok sebepten ötürü tuvalet tıkanmış olabilir. Kendi başınıza deneyeceğiniz yöntemler maalesef durumu daha kötü hale getirebilir. Özellikle yoğun yağış alan dönemlerinde taşmalara karşı önlem almak adına yılda bir kez gider kontrollerin yapılmasını uzmanlar öneriyor.

Üstelik günümüz teknolojisi kazma, dökme, kırma yapmadan size çözüm üretiyor.  Sertifikalı ve deneyimli uzman tesisatçılar, ustalar kısa süre içerisinde sorunu bularak size çözüm üretiyorlar.

Klozet tıkandı nasıl açarım, sorusuna kendiniz çözüm üretmek istiyorsanız elbette öncelikle sirke, karbonat ve sıcak su kullanarak açmayı düşünebilirsiniz.  Ancak maalesef bu size haddinden iş çıkarabilir.  Dikkatli hareket etmenizde yarar var.  Elbette boruları delmek istemezsiniz.

Klozet tıkanıklıklarında lütfen hemen 7/24 hizmet veren firmalara yönlenin.  Hem cebinizi hem sinirleriniz sağlam kalsın.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara