WhatsappWhatsapp Klozet tıkandı nasıl açabilirim? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
8Şub 2019
Şub 8, 2019

Klozet tıkandı nasıl açabilirim?

Klozet tıkandı nasıl açabilirim? 

Klozet tıkanıklığı hiç başımıza gelmez sandığımız ancak, bazen bizim ihmalimiz ya da dış etkenler yüzünden başımıza gelen büyük bir sorundur. Taşma yapıyorsa büyük maddi hasar vermenin yanı sıra maalesef hijyen açısından da sizlere problem çıkarabilir.

Klozet tıkandı nasıl açabilirim?  diye soranlara verebileceğiniz en iyi öğüt 7/24 hizmet veren firmalardan birine yönlendirmek olmalı.  Acemice yapılan müdahale daha kötü sonuçlara yol açabilir.

Klozetler dikkatsiz kullanım sebebi ile tıkanabilir. En sık karşılaşılan klozet tıkanıklığı sebebi kötü kalite tuvalet kâğıdı veya tuvalet kâğıdının gereğinden fazla kullanılmasıdır.  Islak bezlerin klozete kaçması, ıslak endiler tuvalete atılması, hasta bezleri ya da bebek bezleri ve saçların zaman içinde üst üste binerek gideri tıkadığı vakalar çok fazladır.

Klozet Açma Yöntemleri 

Tuvalet, banyo, lavabo, çamaşır ve bulaşık makinesi giderlerini kırma dökme yapmadan kolayca açabilen teknolojik sistemler ve bu sistemleri kullanarak sorunları çok hızlı çözen ekipler var.

Klozet tıkandı nasıl açabilirim?  Öncelikle 7/24 hizmet veren kurumsal ekipleri arayın.  Su tesisatında yer alan tüm vanaları kapatın.  Hiçbir şeyi kullanmayın.  Durum taşma seviyesine gelebilecek gibi ise ve endişeleniyorsanız pompa yapın.

Kırmadan gider açma cihazları kameralı ve suya dayanıklıdır.  Kolaylıkla giderden sokulabilir.  Ve tıkalı yer tespit edildiğinde giderde tıkalı olan bölgeye ve tıkayan nesneye göre bir çözüm üretilir.

Genellikle vakum ya da tazyikli su kullanılabiliniyor.  Bunlar özel cihazlardır.  Uzman kişiler tarafından kullanılmadığında sıkıntılara yol açabilir. Örneğin basınç oranı iyi ayarlanmaz ise boruları bile patlatabilir.   Klozet tıkandı nasıl açabilirim?   Bu sorunun sizin için tek doğru cevabı konusunda uzman bir ekip çağırmaktır.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara