WhatsappWhatsapp Klozet Gideri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
11Şub 2019

Klozet Gideri

Klozet Gideri Açma Yöntemleri 

Klozet gideri umumi tuvaletlerde tıkandığında anlaşılabilir oluyor.  Ancak büyük şehirlerde evinizde ya da işyerinizdeki tuvalet neden tıkanır.  Tuvalet alışkanlıkları ve kullanımı ile ilgili yeterince bilgili misiniz?  İlerleyen zamanlarda klozet gideri ile ilgili problem yaşamak istemiyorsanız, bu yazıya kulak verin.

Klozet Gideri Nasıl Temizlenir? 

Öncelikle suyun boşabileceği kadar boşalmasını sağlayın.  Sonrasında klozet kapağının ikisini de kaldırıp çamaşır suyunu boşaltın.  Fırça yardımı ile temizleyin ve 10 dakika bu şekilde bırakın.

Klozet kapağını kapatın ve dış yüzeyi anti bakteriyel temizlik maddeleri ile temizleyin.  Kapağın altını da aynı şekilde temizleyin.  Elbette her zaman eldiven giyin.  Sadece siz bile kullansanız bakteri ve mikroplardan korunmanız gerekiyor.

Sifonu çekmeden önce tuvalet fırçası ile kirli lekeli yerlerin üzerinden geçin. Ve tabi su akarken fırçanızı da temizlemek için kullanın.

Klozet gideri güzel koksun istiyorsanız kimyasallar ile borulara zarar vermek yerine tuvaletinize güzel bir koku kolonya koyun. Tuvalet temizliği için kimyasalınız yoksa klozet gideri temizliği için kola kullanabilirsiniz.  Şaka değil, kola asitik olduğu için hem dezenfekte hem de parlaklık için kullanılabiliniyor.

Klozet gideri açmak için uzmanların kullandığı robot kameralı sistemler var.  Sirke yeşillikleri yıkamada larvaları temizlemede etken olduğu gibi klozet gideri temizliğinde de kullanılabiliniyor.  Kir ve tortuların temizlenmesine yardımcı olur.

Ancak elbette tuvalet tıkanıklıklarında yapmanız gereken uzman kişiler ile irtibata geçmektir.  Kimyasallar ile borularını delmeden 7/24 hizmet veren tesisat ve giderler konusunda uzman kişiler ile irtibata geçin.  Kırma dökme olmadan sorununuz giderilsin.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara