WhatsappWhatsapp Klozet açma teknikleri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
12Şub 2019
Şub 12, 2019

Klozet açma teknikleri

Klozet Açma Teknikleri

Klozetinizi ne kadar sıklıkla temizlersiniz. Tuvalet temizliği için rutin bir programınız var mı? Birçok bakteri ve mikrop tuvalet aracılığı ile size problem yaratabilir.  Özellikle klozet tıkanıklığı varsa temizlikten önce uzman tesisatçıları çağırmanızda iyi olacaktır.

Klozet açma teknikleri hakkında bahsetmeden önce klozet temizliği hakkında biraz bilgi verelim.

  • Tuvalet fırçası
  • Çok amaçlı temizleyici veya dezenfektan veya doğal ürün kullanmak istiyorsanız beyaz sirke tercih edebilirsiniz.
  • Kâğıt havlular veya mikro fiber havlular
  • Lastik eldivenler
  • İsteğe bağlı: Diş Fırçası (çok titizseniz)

Öncelikle dezenfektan maddeyi klozete dökün ve fırça ile temizleyin.  Sonrasında mutlaka Fiber havluları diğer hijyen temizlik için kullanın.  Klozet menteşeleri için diş fırçası kullanabilirsiniz.

Klozet açma teknikleri nelerdir?

Klozeti babadan kalma yöntemler ile açmayı deneyebilirsiniz.  Örneğin beyaz sirke, karbonat ile açabilirsiniz. Yada kola dökerseniz hem dezenfektan hem de asitik olduğundan açıcı olarak kullanılabilir.  Ancak bu dezenfektanları kullanmak bir süre sonra tesisat yani gider borularının tıkanmasına yol açabilir.  Size önerimiz klozet açma teknikleri hakkında bilgi edinmek yerine en uzman kurumsal servislere ulaşmanız yönündedir.

Klozet açma teknikleri uzmanlık gerektiren bir iştir.  Ve tıkanık bölgenin tespiti ve analizi için cihazlar gerekir.  Bu cihazlar kesinlikle ucuz cihazlar değildir. Profesyonel aygıtlar olduklarından ancak kurumsal şirketlerde bulabilirsiniz.

Su geçirmez robot kamera bir bilgisayar yardımı ile servis aracına verileri iletir.  Ve konunun uzmanı yani klozet açma teknikleri konusunda uzman kişi bu verileri analiz ederek size en az maliyet ile bu sorunu nasıl çözeceğini bildirir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara