WhatsappWhatsapp Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
9Şub 2019
Şub 9, 2019

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma ekiplerini araştırmadan aşağıdaki maddelere bir göz atın ve önce önlemlerinizi alın.

  • Tuvalet tıkanıklığı kâbusa dönüşmeden yılda bir kez bakım yaptırın.

Eski bir şehirde ve eski bir şehir kanazilasyon sitemi üzerinde yaşıyoruz.  Çok göç alan bu şehirde her kişi maalesef tuvalet alışkanlıklarını iyi bilmiyor.  İyi kalite tuvalet kullanmazsan tuvalet tıkanabilir ya da yağı alıp gidere dökersen zaman içerisinde taşmaya kadar yol açan sıkıntılar olabilir.   Ve maalesef apartman dairelerinde yaşıyoruz.  Tüm apartmanı kontrol edemezsiniz.  Yapmanız gereken apartman toplantılarında bilgilendirme ve yılda bir bakım için kişileri ikna etmektir.

  • Prosedürlere Uyun

Kesinlikle tüm giderlerinizin önünde süzgeç olsun. Bu şekilde atıklar, saç, yiyecek artıkları vb. süzgeçte kalır ve gider gün be gün tıkanmamış olur. Giderlerinizin tesisat planına sahip değilsiniz.  Ve tüm apartmanın giderini taşıyan tesisata biraz da olsa yardımcı olmak gerekir.

Firma tercihleriniz kurumsal olsun.

Deneyimli şirketler ekiplerinde uzmanlık arar. Yasal sertifika ve diplomaları kontrol edin.  Sorunu bir iki saatte çözen ekipler var. Günümüz teknolojisi ile kameralı robot sistemler işi oldukça kolaylaştırıyor.

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma kentsel yaşama geçtiğimizden beri var.  Daha eskiden lağımcı kelimesi vardı.  Şimdi tesisatçı olarak geçiyor.  Aslında değişen teknoloji bu işi temiz ve az maliyetle bitirmeye yardımcı oluyor.

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma ekipleri artık 7/24 hizmet veriyor.  Evinizdeki konforunuzu bozmadan sizlere yardımcı oluyor.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara