WhatsappWhatsapp Kırmadan su kaçak tespiti | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
6Şub 2019
Şub 6, 2019

Kırmadan su kaçak tespiti

Kırmadan su kaçak tespiti için teknolojiden kesinlikle faydalanmak gerekir. Kameralı akıllı sistemler ve  akustik ses algılama sistemleri  kırmadan su kaçak tespiti sağlar.

Teknoloji uygulamaları her sektörde olduğu gibi bu sektörde de gün be gün gelişiyor. İletim şebekelerinin kaçak tespiti ve durum değerlendirmesi için akustik teknolojileri geliştirme konusunda  deneyimli kadrolar kırmadan su kaçak tespiti yapabiliyor.

Akustik ses sistemeleri  günümüzde bir bilimdir.  Su kaçak tespiti tüm dünyada fark yaratacak bir uygulamadır.  Büyüyen şehirler ve endüstriler günümüzün artan su taleplerini karşılamak için su tesislerine ve sistem operatörlerine bağımlı olmakla birlikte gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılamak için su kaynaklarını iyi bir şekilde yönetmemiz gerekiyor.  Birçok şehirde olduğu gibi İstanbul gibi büyük şehirlerde de eskimiş bir alt yapı var.  Her yıl milyonlarca galon su borusu sızıntıları sebebi ile kaybediyoruz.

Kullanıcı dostu teknolojileri kullanarak kaçak oluşmadan yılda bir kez tüm tesisatınızı kontrol ettirmeniz tüm dünyaya kazandırır. 

Kırmadan su kaçak tespiti günümüzde iyi bir uzman ve teknoloji ile mümkündür.  Ustalar temel uzmanlıklarına dayanarak  su kaçkalarının tespitinde

  • Korelatör
  • Yeni nesil kaçak izleme sistemleri
  • Kullanıcı dostu durum değerlendirme teknolojilerini kullanıyor.

Mühendislik harikası sistemler ile kırmadan su kaçak tespiti  yapılabilmesi  hem ev yada işyerlerindeki kaçakların tespitinde zaman ve maliyet avntajı sağladığı gibi, daha büyük şebeke kaçaklarında trafik gibi sürekli akması gereken işleyiş için avantaj sağlıyor.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara