WhatsappWhatsapp Kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
5Şub 2019
Şub 5, 2019

Kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul

Kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul

Özellikle gömülü boru hatlarında kaçak tespiti oldukça zor bir iştir.  Kazmadan, kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul gibi büyük bir şehirde zaman zaman insanı zorlayabiliyor.  Özellikle kaçak tespit sistemi konusunda deneyimli bir kadro arıyorsanız yapmanız gereken hemen kurumsal profesyonel bir ekip araştırmaktır.

Özellikle su kaçaklarında akustik cihaz kullanımı ve bu cihazları kullanabilecek yetkinlikte uzman bulmak önemlidir.  Kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul profesyonelleri oldukça fazladır.  Tüm büyük şehirlerde olduğu gibi burada da aslında hızlı kentleşme ve nüfus artışı ihtiyacı karşılayacak uzman yetiştirmeye insanları zorlamıştır.

Cihaz kalitesi ise kompakt, sağlam ve suya dayanıklı olmalıdır. En zorlu arazi şartlarında güvenilir şekilde performans alabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.  Kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul merkezli firmalarında gelişmiş akustik kaçak tespit korelasyon (bilgisayar destekli bir uygulama) sistemi sayesinde kaçak tespitleri gerçekleşir.

Kaçak kontrolü yapan ve uzmanlığa sahip kişiler bilirci her kaçağın çıkardığı bir ses vardır.  Ve bu cihazlar ile kontrol edildiğinde arkadaki ses filtrelenerek kaçağın nerede olduğu bu hassas cihazlar ile tespit edilir.

Kurumun cihazlara sahip olması yeterli değildir.  Cihazı kullanabilecek gelen analizi değerlendirebilecek bir ekipte olması gerekiyor.  Uzun süredir devam eden kaçağı bir günde fark edebilirsiniz.   7/24 kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul ekipleri size destek verebilirler.

İstanbul gibi büyük şehirlerde sorunu yaşamadan yıllık kontrollerin yapılması önemli bir detay.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara