WhatsappWhatsapp Kırmadan pimaş açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
9Şub 2019
Şub 9, 2019

Kırmadan pimaş açma

Kırmadan pimaş açma konusunda uzman ve yetkili firmalar hizmet veriyor.  Pimaş boru aslında PVC boru olarak geçer ve tesisat için kullanılır.  İyi markaları tercih etmek önemlidir.  Toprağın ya da betonun altında dayanıklı kalması gerekir.  Fakat bu kadar eski bir şehirde maalesef binalar ve tesisatlarda eskidir.  Kırmadan pimaş açma konusundan önce her yıl bir kez bakım için uzmanları davet etmeniz önemlidir.  Gereksiz sızıntıların önüne geçmiş olursunuz.  PVC denilen bu borular, tuvalet, banyo, mutfak ve bataryalardan, kanazilasyon hattına gider.

PVC yani pimaş borular tesisat dışında otopark gibi alanlarda su birikimini engellemek içinde kullanılır.  Eğim vermek için genellikle pimaş boru kullanılır.

Kırmadan pimaş açma konusunda uzman ekipler ilk aşamada görüntüleme yaparlar.  Üstün teknolojik cihazlar, kameralı ve su geçirmez cihazlardır.  Özellikle akustik ses dinleme cihazları ise tesisatta kırıktan ötürü herhangi bir sızıntı varsa tespit etmek için bulunur.

Tazyikli su veya vakum işlevi gören cihazlar ile tespit edilen pisliğe müdahale edilir.  Bazen tıkanıklık tesisatınızda değil genel kanazilasyon borularından da kaynaklı olabilir.    Hatalı kullanımlar sebebi ile çok sık tıkanan pimaş borular maalesef zemin katta oturan kişilere çok büyük zorluklar çıkarabiliyor.

Bu çağda kırma dökme yapmadan teknolojik çözümlere sahip olduğumuz için gerçekten çok şanslıyız.  Kırmadan pimaş açma işlemi özel robot cihazlar ile hızlı ve kaliteli şekilde çözümlenebiliyor.   Tecrübeli ustaların elinde tıkanan pimaşlarınız kolaylıkla açılabiliyor.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara