WhatsappWhatsapp Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
8Şub 2019
Şub 8, 2019

Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma

Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma ile ilgili yazmadan önce bu durumdan korunma yollarını bilmek çok daha önemli olsa gerek.

Mutfak en çok kullanılan alanlardan biridir.  Neredeyse tüm gün mutfakta zaman geçirdiğimiz günler oluyor.  Özellikle bulaşık makinesi gideri ya da lavabo giderlerini temiz tutmak önemlidir.   Yağ gibi maddeler donma yaptığından lavaboyu tıkayabilir.  Üstelik donduğunda giderden akan küçük artıkları da kendinde tutarak taşmalara bile yol açabilir. Peki, bu durumda ne yapabiliriz?  Öncelikle bulaşık makinesine koymadan lütfen tabak, tencere vb. sudan geçirin.  Ve sudan geçirdiğiniz lavaboda mutlaka bir süzgeç olsun.  Ne kadar küçük olursa olsun süzgeçte kalan artıkları çöp tenekesine atmayı alışkanlık haline getirin.

Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma işlemlerinde en önemli almanız gereken karar. Doğru tesisat ustasına ulaşmanızdır.  Özellikle İstanbul gibi büyük anakentlerde sık sık bu tarz problemleri çözerek uzmanlaşan ustalar var.  Ancak deneyimin yanı sıra teknolojik aletleri kullanmaları önemlidir.

Bilgisayarlı kameralı sistemler günümüzde kırma dökme yapmadan tıkanıklık açma işlemlerini sağlıyor.  Ve bu gerçekten büyük kolaylık Hayatınızı kolaylaştırıyor.  Daha az kirlenme, hızlı çözüm ve maddi olarak uygun fiyatlar ile çözümler. Tıkanıklıklar konusunda uygun fiyatlı çözümler sunabilmek için teknolojiyi kullanan şirketler tercih ediliyor.

Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma için boru açıcı aparatlar, spiral cihazlar, robot makineli cihazlar ile mümkün!  Evin tesisatından kaynaklı olabileceği gibi problem daha büyükte olabilir.  Örneğin logarda ya da şehir kanazilasyonunun her hangi bir yerinde problem söz konusu olabilir.

Ekip bunu analiz ederek bir çözüm üretecektir.  . Robot kamera sistemi ve bilgisayarlı sistem ile problemi tespit ederek temiz iş çıkaran ekipler mevcut.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara