WhatsappWhatsapp Kırmadan Lavabo Açma

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Kırmadan Lavabo Açma kelimesi ile ilgili google üzerinde yapılan aramalardan bazıları şu şekildedir; kırmadan lavabo açma, kırmadan lavabo açmak, kırmadan Dökmeden lavabo açmak, kırmadan Dökmeden lavabo açma, kırmadan lavabo Nasıl Açılır, kırmadan Dökmeden lavabo Nasıl açılır tüm bu konu başlıkları hakkında aradığınız sorulara aşağıdaki yazımızda cevap bulabilir yada telefon numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Kırmadan Lavabo Açma

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte tıkanan lavabolarda kırmadan lavabo açma işlemi yapılabilmektedir. Lavabolarınızın tıkanması durumunda uzman bir ekip çağırıp lavabonuzun sorununu gidermesini istemeniz gerekmektedir. Eskiden her yeri kırıp döken mahalle tesisatçılarına itimat etmemek gerekmektedir. Nitekim mahalle tesisatçılarını lavabonuzu açması için yönlendirdiğiniz takdirde beklemediğiniz bir sürü olumsuzlukla karşılaşma ihtimaliniz olur. Örneğin tıkanıklığı bulmak için kırmış olduğu yer doğru yer değil ise başka bir yeri daha kırmak durumunda kalır. Sorunlu yeri bulana kadar kırdığı her nokta size gereksiz külfet olur. Sadece maddi külfet olmakla da kalmaz bu durum. Manevi anlamda da sizi ciddi anlamda sıkıntıya sokabilecek durumlar söz konusu olabilir. Buna benzer sorunlar yaşamak istemiyor iseniz yapmanız gereken uzman bir ekipten yardım almaktır.

Kırmadan Lavabo Açma-1

Uzman ekipler gelişen teknolojiyi takip ederek çalışanlarına gerekli eğitimi vermiş olması gerekmektedir. Uzman ekipler alanında eğitimli personeller ile sizin sorunlarınızı en doğru biçimde çözüme ulaştıracaktır. Kullanılan en son teknoloji ile geliştirilen özel kameralı robotlar ile işleme başlanır. Özel kameralı robotlar tıkanmış olan lavabonun giderinden içeri doğru gönderilir. Bu kameralı robotlar ilerledikleri yol boyunca kendi eksenleri etrafında dönerek suyun geçebileceği bir yol açar. Ardından zincir yöntemi ile tıkalı olan borunun tüm çeperi temizlenir. Ardından lavabo açma özelliği olan kimyasallar kullanılarak etrafta kalan tortular ve yağ tabakaları temizlenir. En son olarak ta yüksek basınçlı su veren araçlar kullanılarak kırmadan lavabo açma işlemi tamamlanmış olur.

Kırmadan Lavabo Açma-2

Tıkanan lavabolar, logarlar hayatı çekilmez bir hale getirebilir. İşlerinizin aksaması, maddi külfeti her şeyden önemlisi de sağlığınızı tehdit etmesi açısından tıkanan giderler çok can sıkıcıdırlar. Tıkanan lavabonuzu, logarınızı en kısa sürede ve en güvenilir biçimde açtırıp temizletmeniz gerekir. Aksi takdirde sağlığınız tehlikeye girer. Tıkanan herhangi bir gideri açma işlemi için yapılacak en iyi hareket uzman bir ekipten yardım istemektir. Gelişen ve ilerleyen teknolojiyi takip eden, gerekliliklerini yerine getiren ve bunu personel eğitimine verdiği hassasiyet ile gösteren bir firma olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü mahalle tesisatçı dediğimiz tesisat ustaları maalesef gelişen ve ilerleyen teknolojinin gerekliliklerini yerine getiremeyip hala eski usul yöntemlerle tıkanan giderleri açmaya çalışıyorlar. Eski usul deyince akla bir sürü yerin kırılıp dökülmesi, dolayısı ile kırılan yerin üzerindeki seramiklerin, fayansların kırımı derken masraf katlanarak artıyor. Tıkanan gideri açtırmak bir işkence haline geliyor. Bütün bu işkenceden sonra bile tam anlamı ile sorununuz çözüm bulamamış oluyor.

Kırmadan Lavabo Açma-3

Mahalle tesisatçılarının elinde herhangi bir dedektör ya da kamera sistemli cihaz olmadığından tıkanmanın nerde olduğu net bir şekilde bilinemiyor. Kırılmayan yerde tıkanıklık olma ihtimali olabiliyor. Bu da ilerde çok daha büyük sorunlar yaşayabileceğinizin habercisi oluyor. Tüm bu kötü senaryoları yaşamak istemiyor iseniz yapmanız gereken tek şey uzman bir ekip çağırıp kırmadan lavabo açma işleminizi gerçekleştirmelerini izlemektir. Uzman bir ekipten yardım alarak en güvenli şekilde sorununuz çözüme kavuşmuş olur. Hem sağlığınızı korumuş olursunuz hem de gereksiz masraf etmemiş olursunuz. Daha da önemlisi aynı sıkıntıları bir daha yaşamazsınız. Kırmadan lavabo açma işlemini eğer sorununuz çok büyük değil ise basit birkaç yöntem ile de çözebilmeniz mümkün olabilir. Mesela her evde bulunan karbonat ve sirke yardımı ile tıkanan lavabonuzu açmanız mümkün olabilir. Şöyle ki; yarım bardak sirke ile bir bardak karbonatı lavabonun ağzına dökünüz. Üstüne kaynatmış olduğunuz 2 litre suyu boşaltınız ya da marketten lavabo aç alıp yine aynı şekilde lavabonun ağzına dökünüz. Ardından kaynatılmış 2 litre suyu dökünüz. Sonra birkaç dakika çeşmeyi açınız. Eğer büyük bir sorun değil ise kırmadan lavabo açma işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Kırmadan Lavabo Açma-4

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara