WhatsappWhatsapp Kırmadan Kanal Açma

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Kırmadan Kanal Açma kelimesi ile ilgili google üzerinde yapılan aramalardan bazıları şu şekildedir; kırmadan dökmeden kanal açma, kırmadan kanal açma, kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma tüm bu konu başlıkları hakkında aradığınız sorulara aşağıdaki yazımızda cevap bulabilir yada telefon numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Kırmadan Kanal Açma

Kırmadan kanal açma teknikleri sayesinde günümüzde mutfak giderleri, tuvalet giderleri, banyo giderleri ve balkonlarda bulunan yağmurlama giderlerinde oluşabilecek olan tıkanma problemleri artık daha kolay çözülebilmektedir. Özellikle tuvalet giderlerinde oluşan gider tıkanıklığı problemleri çok can sıkıcı ve sinir bozucu problemlerdir. Bunun nedeni ise tıkanan giderlerden pis suların tekrardan yüzeye çıkması sonucu ortamı pislik basmasıdır. Bu tür problemler genelde tuvalete atılan peçetelerden kaynaklanmakta ve zamanla pimaş borularında biriken pisliklerin tıkanmaya neden olmasından kaynaklanmaktadır. Mutfaklarda lavaboya dökülen yağların gider içerisinde donma yaparak diğer pislikler ile bir arada toplanmasından kaynaklanan tıkanma problemleri yaşanmaktadır. Banyolarda ise genelde saç kıllarından bu tıkanma problemleri yaşanmaktadır. Bu tıkanma problemleri birkaç çözüm yolu ile açılmaya çalışılmakta ama bazı yollar fayda vermemektedir. Günümüzde insanlar pompa ve gider açıcı kimyasallar kullanmayı denerken yapılması gereken kameralı sistemler ile gider açma tekniklerini uygulayan firmalardan destek almak olmalıdır.

kirmadan-kanal-acma-1

Kırmadan Dökmeden Kanal Açma

Günümüzde sektöründe en iyi olan firmalar kırmadan dökmeden kanal açma tekniklerini kullanmaktadır. Bu firmalar bu özel teknikleri kullanırken bazı işlem sıralarını takip etmek zorundadırlar. Bu işlemlerden ilk yapılması gereken arızanın yerini tespit etmek olacaktır. Arızanın yerini tespit etmek için kameralı kılavuz kullanmak gerekmektedir. Bu kameralı kılavuz tıkanan giderden içeriye doru gönderilir. Bu sırada kameradan elde edilen görüntüler bilgisayar ekranına aktarılacaktır. Bilgisayar ekranı takip edilerek arızanın tam olarak nerede olduğu tespit edilecektir. Arızanın nerede olduğu tespit edilirken aynı zamanda tıkanmaya neden olan cisimde görüntüleneceği için en doğru malzemeler ile bu sıkıntı ortadan kaldırılmaya başlanacaktır. Gider açma robotları bu tıkanan gidere yollanarak tıkanan cisimler yerinden çıkarılacak ve bu giderler iyi bir şekilde temizlenecektir. Bu çalışmalar oldukça etkili çalışmalar olduğu için her zaman başarılı sonuçlar vermektedir. Bu tür tıkanıklıklar tespit edilmeye çalışırken bazen termal kameralı cihazlar da kullanılmaktadır. Hiçbir yeri kırmadan veya açmadan tamamen duvar üzerinden tesisatın geçtiği bölge termal kameralar ile taranarak elde edilen görüntü bilgisayar ekranına aktarılacaktır. Konusunda uzman olan bu ekipler bilgisayar ekranında gördükleri görüntülerden yararlanarak arızanın yeri tam olarak tespit edilebilecektir. Arızanın yeri ve arızaya neden olan cisimlerin içeriği belirlendikten sonra kırmadan kanal açma teknikleri kullanılarak kanal açma robotları tıkanan bölgeye gönderilir. Tıkanan bu bölgeye gönderilen bu robotlar tıkanıklığın açılmasını sağlayacaktır. Ayrıca bu tıkanıklık tespit ve tıkanıklık açma işlemleri birkaç saat içerisinde tamamlanacak ve bu sıkıntılı durum sona erecektir.

kirmadan-kanal-acma-2

Kırmadan Gider Açma

Bundan dolayı evde herhangi bir gider tıkanma problemi yaşanılması durumunda ilk yapılacak şey konusunda uzman ve gider açma robotlarını kullanan firmalar ile irtibat kurulması olmalıdır. Bu firmalar kullandıkları teknikler sayesinde hiçbir yeri kırmadan ve boşa masraf çıkarmadan tüm tıkanıklık problemlerini çözebilmektedirler. Bundan dolayı eski yöntemleri kullanmak size ekstra zararlar çıkarabileceğinden dolayı bu çalışmaları kesinlikle yapmamanız gerekmektedir.

kirmadan-kanal-acma-3

Kısaca özetlemek gerekir ise kırmadan gider açma teknikleri sayesinde mutfak giderlerinde, banyo giderlerinde veya tuvalet giderlerinde oluşabilecek olan tıkanıklık problemleri daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözülebildiği için bu teknikleri uygulayan firmalar ile temasa geçmek her zaman için en avantajlı bir çalışma şeklidir. Bundan dolayı böyle istenmeyen bir durum söz konusu olduğu zaman mutlaka uzman kimselerden yardım almalı ve bu durumdan çok çabuk bir şekilde kurtulmanız gerekmektedir. Ayrıca bu çalışma şekli size ekstra masraflar açmayacak ve birkaç saat içinde bu problemden kurtulmanız sağlanacaktır. Yani bu teknikleri kullanmak her zaman için en iyi çözüm şeklidir.

kirmadan-kanal-acma-4

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara