WhatsappWhatsapp Kırmadan dökmeden tesisat tamiri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
7Şub 2019
Şub 7, 2019

Kırmadan dökmeden tesisat tamiri

Kırmadan dökmeden tesisat tamiri yapan uzmanlara tesisatın yıllık bakımı içinde ulaşabilirsiniz.  Eski bir binada oturuyorsanız mutlaka bu söylediğimizi özellikle dikkate alın. Eğer bir yerde su kaçağı ya da sızıntı varsa öncelikle kaynağına inmek gerekir.  Döşemeleri kırmaya gerek kalmadan sızıntı tespitlerinde uzmanlaşmış şirketler var.  Bu sızıntı tesisattan kaynaklı ya da bulaşık, çamaşır makinesi ya da banyo klozet kırığı vb. sebeple de olabilir.

Kırmadan dökmeden tesisat tamiri yapabilirsiniz.  Sayacı kontrol ederek kaçak var mı kontrol edin.  Kaçak vara basınç dengeli değildir.   Elinize bir kâğıt kalem alın ve her bir musluğu tek tek açın ve not alın hangi musluğu açtığınızda sayaçta basınç farkı söz konusu oldu.  Rakamlarda herhangi bir değişiklik yoksa sorunu farklı bir noktada aramak gerekir.  Şimdi tüm vanaları ve muslukları kapatın.  Şimdi az önce söylediğimiz testi tekrar yapın.  Eğer bir değişiklik yoksa muhtemelen sorun şebekeden ya da dışarıdaki borularınızdan kaynaklıdır.

Evet, işte şimdi uzman ekibi çağırmaya sıra geldi.  Sızıntının yerinin teknolojik cihazlar ile tespit edilmesi gerekiyor.  Ardından analiz edilerek ne şekilde bir çözüm ile sorunu gidereceklerini söyleyecekler ve elbette bu sızıntı sizleri ne kadar hasara uğrattığını da söyleyeceklerdir.

Kırmadan dökmeden tesisat tamiri konusunda uzman şirketler duvarları kırmadan, döşemeleri sökmeden cihazlarla önce sızıntı varsa yeri tespit eder.  Ve kameralı bir bilgisayarlı sistem ile kontrolleri sağlar.

Bu ekipler ile çalışmak maliyeti yarı yarıya düşürür.  İşin uzmanı tesisatçılar hem zaman hem maliyet avantajı sağlar.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara