WhatsappWhatsapp Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
5Şub 2019
Şub 5, 2019

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti günümüz teknolojisinde sanıldığı kadar zor bir iş değil. Profesyonel bir şirket size bunu sağlayabilir.  Uzman bir ekip ve teknolojik araç ve cihazlarla 10 sene önce hayal olan işlem şuan kolaylıkla sağlanabiliyor.

Su Kaçaklarını Nasıl Önleriz ve Faydaları Nelerdir? 

Su kaçağı tespiti için gerekli cihazlar var ancak sızıntılar çoğunlukla 6 aydan önce karşımıza çıkmıyor.  Neyse ki “akustik sızıntı tespiti cihazları” sorunların kolaylıkla tespitine olanak sağlıyor. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapabilen bu cihazları sorunu yaşamadan da kullanabilirsiniz. Yılda bir kez kontrol amaçlı uzman bir ekip çağırabilir ve kalıcı hasarlara yol açabilecek bu sorundan kaçınabilirsiniz.

Doğalgaz, kalorifer, klima kontrolünü yılda bir kez yaptırıyorsanız tüm tesisatlar içinde aynı işlemi yaptırmanız hem cebinizi hem sağlığınızı korur.

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar arka planda yer alan gürültüyü filtreleyerek ki bunu özel bir sinyal sistemi ile sağlar.   Sonrasında sesler kaydedilir ve sızıntı sesi yakalanır.

Plastik şebeke dahil her türlü materyal üzerinde doğru veri toplayabilen bu cihazlar geleneksel yöntemleri geride bırakan bir teknolojik gelişme ve hızlı ve en az maliyetle çözüm üretmenize yardımcı oluyor.

Tespit edilmeyen sızıntıların sonuçları oldukça maliyetlidir. Ancak erken tespit ile bundan kaçınabilirsiniz.   En uygun kurumsal ve profesyonel şirketi tespit ederek uzman ekibin sizi bilgilendirmesine ve yönlendirmesine izin verin.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara