WhatsappWhatsapp Kanazilasyon Tıkanıklığı Açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
1Oca 2019
Oca 1, 2019

Kanazilasyon Tıkanıklığı Açma

Kanazilasyon tıkanıklığı açma uzmanlık gerektiren işlerden biridir.  İstanbul gibi büyük şehirler çok göç aldığından kanazilasyon bakımını yılda bir kez yaptırmak sizleri yaşanabilecek büyük sıkıntılardan korur. Göç ile büyükşehirlere taşınan kişiler kentsel alt yapı ile ilgili fazla bilgiye sahip olmadıklarında gidere atılan cisimler ve kalitesiz tuvalet kâğıtları tıkanmaya yol açabiliyor.

Kanazilasyon tıkanıklığı açma işlemi için birkaç metot vardır. Tıkanıkların açılması için çok sayıda araç ve yöntemden biri de kuka hizmetidir.  Kuka hizmeti araçla verilen bir hizmettir. Pislik ve tıkanıklık tazikli su ile borulardan temizlenir. Kuka ile tıkanıklık açma hizmeti profesyonel kurumsal şirketler tarafından verilen bir hizmettir.  Aracın içinde yer alan boru yardımı ile tazikli su gidere, kanazilasyon sistemine vb. uzatılır ve işlem tamamlanır.

Kuka aracı içerisinde görüntülü kamera sitemi yer alır. Kanazilasyon tıkanıklığı açma konusunda uzmanlaşmış kadro ile kuka aracı ile verilen hizmet hem hızlı hem maliyet olarak diğer hizmetlere göre daha avantajlıdır. Temizliğin ardından kanazilasyon tıkanıklığı açma işlemi kontrol edilir.  Vakum ve tazikli su ile açılan kanalın kontrolü yine robot kamera sistemi ile gerçekleştirilir.

Kanazilasyon tıkanıklığı yaşamak istemiyorsanız öncelikle gidere saç dâhil hiçbir şey atmamanız gerekiyor. Eğer mümkünse giderinizin önüne süzgeç koyunki banyo yaparken kontrolsüz şekilde saçlarınız giderden geçerek kanazilasyonunu tıkamasın.

Kanazilasyon tıkanıklığı açma işleminde pislikler tazyikli su ile parçalanır ve gider normal akışına kavuşur.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara