WhatsappWhatsapp Kanazilasyon temizliği | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
1Oca 2019
Oca 1, 2019

Kanazilasyon temizliği

Kanazilasyon temizliği tıpkı klima, doğalgaz bakımı gibi her sene bir defa yapılması gereken işlemlerden biridir.  Tesisat ve gider sistemleri ile ilgili uzman inşaat firmaları kesinlikle bunu öneriyor. Kanazilasyon temizliği için 7/24 çalışan firmalar var. İhtiyacınız olduğunda takvimimize uygun bir tarih planlanabiliniyor.  Yâda hiç istenmeyen bir durum olsa da taşma gibi acil müdahale gerektiren durumlarda semtinize göre en fazla 2 saat içerisinde ekipler adresinize ulaşabiliyor.

Kanallar yağın birikerek donması, katı cisimlerin giderlere sıkışması, yağmur sularının getirdiği yapraklar ve kuş tüyleri ile tıkanabiliyor.  Kanazilasyon temizliği bu sebeplerden ötürü her yıl en az bir kere bakım niteliğinde yapılmalıdır. Bu şekilde gider tesisatınızda yeni kalır. Öngörülen problemler hızlı bir şekilde çözümlendiğinden maliyetli işlemlere gerek kalmaz.

Kanazilasyon temizliği, her türlü tıkanıklık fayans kırmadan, beton delme yapılmadan, azami kirlenme ile sağlanır.  %100 garantili, etkili kanal tıkanıklığı açma hizmeti teknoloji ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

Kanazilasyon Temizliği İçin Kimler Destek Verir?

Kanazilasyon temizliği için doğru adres tesisat firmalarıdır.  Tesisat firmaları her türlü tıkanıklık, temizleme ve bakım işlemlerinde sizlere destek verebilir.

Kanazilasyon çukurundan, boru tıkanıklarına hatta yağmur giderlerinin bakımı dâhil birçok konuda sizlere destek verebilir.

İstanbul genelinde tüm il ve semtlere 7/24 hizmet veren firmalar mevcut.  Kameralı robot kameralar ile gider açma, kanal açma, tuvalet tıkanıklığı açma, klozet açma, pimaş açma, logar açma, boru açma, lavabo açma gibi tıkanıklık açma hizmetleri sunuyor. Kanazilasyon temizliği yapan firmalar sizlere vidanjör kiralama hizmeti de verir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara