WhatsappWhatsapp Kanazilasyon Tamiri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
31Oca 2019
Oca 31, 2019

Kanazilasyon Tamiri

Kanazilasyon tamiri sorunların da İstanbul’un tüm semtlerine aynı fiyat kolaylığı ile hizmet veren kurumsal şirketler bulunuyor Bu şirketler kanazilasyon tamiri için en iyi ekipleri toplayarak yetiştiriliyor. Sanıldığı kadar kolay olmayan bu iş için uzman birkaç ekip sahibi profesyonel bir şirket ile çalışmak şarttır.

Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbul’un tüm semt ve ilçelerine kanalizasyon tamiri alanında her türlü kanalizasyon sorunlarında hizmet vermekteyiz. Kanalizasyon arıza tespit ve giderme çalışmaları, kanalizasyon tıkanıklığı açma, kanal temizleme yapan firmalar 7 gün 24 saat servis verebilmektedir.

Kanazilasyon tamiri atık su tesisatlarında boru içinde oluşan tıkanmaların açıldığı bir hizmettir. Kanal tıkanıklığı açma hizmeti robot kameralı son teknoloji cihazlar ile yapılır.

Basınçlı Kanal Temizleme

  • Hazırlık aşamasında problem tespit edilir.
  • Sıcak Su Yöntemi
  • Tel Yöntemi
  • Klavuz Yöntemi
  • Kimyasal Yöntemler
  • Basınçlı Su ile Temizleme

Hazırlık aşamasında tıkanıklık nerede kontrol edilir. Kanazilasyon tamiri buna göre yapılır. Özellikle yıllık bakım yapılması yan en azından yılda bir kez tıkanıklık durumu kontrol edilirse özellikle yağmur sonrası taşmaların önüne geçilebilir.

Kanazilasyon tamiri yapan ustalarından aldığımız bilgiye istinaden; en fazla tıkanıklık sebebi çöken toprak sebebi ile plastik boruların ya da künklerin kırılma sorunlarıdır. Borular yerine otururken bazen birbirinden yarılabiliyor ya da çökme yaşanabiliyor.

Buda kanazilasyonun tıkanmasına ve kanazilasyon tamiri için usta çağırmanıza yol açıyor. Elbette en uygun ücret ile en kısa zamanda çözüme ulaşılabilmesi için profesyonel ekipler ile çalışmak önemlidir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara