WhatsappWhatsapp Kanal Temizliği | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
31Oca 2019
Oca 31, 2019

Kanal Temizliği

Kanal Temizliği

Kanal temizliği neden gerekir? Kanazilasyonlar pis ve atık suların kanallar vasıtası ile atılmasını sağlayan bir sistemdir. Bu hatlarda körüklü künkler kullanılır. Bu künkler sağlam materyallerden yapılır.  Katı birikimini engellemek için hızlı akacak şekilde eğimle tasarlanır. Aksi takdirde büyük şehirlerdeki nüfus yoğunluğunu göz önüne aldığımızda büyük sorunlar yaşayabileceğimiz kesindir.

Kanal temizliği İçin teknolojik araçlar ve cihazlar gerekir. Kanal temizliği konusunda bilinçlenmek gerekiyor.  Özellikle bu kadar hızlı artan nüfus dikkate alındığında kanal temizliği aksatıldığında daha maliyetli problemler ile karşılaşabiliriz.  Özellikle yoğun yağış alınan mevsimlerde dikkatli olunması gerekiyor.

Birçok inşaat şirketi kanal temizliğini destekliyor. Şehir kanazilasyon hatları gün be gün doluyor ve kimyasal atıklar sebebi ile deforme oluyor. Kazmadan dökmeden kanal temizliği yapmak günümüz teknolojisi ile çok kolay.

Yüksek su basıncına ve yüksek vakumlama gücüne sahip bu araçlar sayesinde kanallar çok kolay şekilde temizleniyor.  Bu teknoloji sayesinde zaman ve maliyet avantajı sağlanıyor.

Kanalların bacaları vardır ve bu teknoloji ile basınçlı su ile bacaya kadar getirilen pislik vakumlu cihazlar yardımı ile çekilir.

Kanal görüntülemenin ardından yapılan işlemler ile kanal temizliği tamamlanır ve ardından görüntüleme yapılır.  Tekrar yapılana kameralı görüntüleme tıkanıklığın tamamen geçip geçmediğini kontrol etmek için yapılır.

Kanazilasyon kanal görüntüleme, kanal açma, kanal temizliği gibi işlemler için profesyonel birçok şirket 7/24 hizmet veriyor. Aradıktan sonra mesafeye göre 30 ile 60 dakika arasında sizlere ulaşarak destek veriyorlar.  Servis ücreti ise mesafeye göre ayarlanmıyor.  Fix olarak belirleniyor.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara