WhatsappWhatsapp Kameralı tıkanıklık açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
29Oca 2019
Oca 29, 2019

Kameralı tıkanıklık açma

Kırmadan dökmeden tıkanıklık açılabiliyor diyen bir tesisatçıya eskiden olsa pek inanmazdık.  Ancak şimdi teknolojik gelişmeler artık bunu inanılır kılıyor. Kameralı tıkanıklık açma dendiğinde aklınıza kamera ve bilgisayar destekli robot cihazlar gelmeli.

Günümüzde kurumsal firmalar tıkanıklık sorunları, tesisat borularında biriken katı atıklar, logar tıkanıklıkları kameralı tıkanıklık açma yöntemi ile kolaylıkla çözümlenebiliyor. 30 dakika ile 2 saat içerisinde çözümlenebilen tıkanıklık sorunlarının tekrarlanmaması için işlem bittikten sonra şebeke tekrar kontrol edilerek önerilerde bulunuluyor.

En uygun bütçeler ile kameralı tıkanıklık açma işlemleri için 7/24 hizmet alabileceğiniz ekipler mevcut.  Çünkü tıkanıklık dediğinizde belli bir saati olmuyor.  Sabaha karşı yâda gece yarısı bir taşma yâda tıkanıklık ile karşılaşabiliyorsunuz.

Kimyasal ile tıkanıklık açmak geçici bir çözümdür.  Mutlaka sonrasında daha zor durumlarda kalacaksınız.  Boru delinmesi gibi. Herhangi bir tıkanıklık probleminde astarı yüzünden pahalıya gelmesin istiyorsanız, işin uzmanına ulaşın.

Tıkalı bölge özel kameralı tıkanıklık açma cihazları ile tespit edilerek kolaylıkla tıkanıklık açılır. Ortam herhangi bir şekilde kirlenmez.

Lavabo, mutfak, banyo veya tuvalet giderleri tıkanabilir.  Özellikle suda erimeyen nesneler gidere atıldığında çok büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı şekilde saç, sakal kesildiğinde de mutlaka çöpe atılmalı zamanla tıkanıklığa yol açmasını istemiyorsak giderleri temiz tutmalıyız.  Arada bir sıcak su dökülmesi de yağ tıkanıklıklarının önüne geçebilir.

Tıkanıklıktan Korunma Yöntemleri

  • Temizlik bezlerini gidere atmayın. Kova veya farklı bir şey ile su dökerken kesinlikle içini kontrol edin.
  • Mendil, kötü kalitede tuvalet kâğıdı ve ıslak mendil asla gidere atmayın.
  • Oyuncak, şişe kapakları mutlaka tıkar.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara