WhatsappWhatsapp Kameralı Tesisatçı | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
29Oca 2019
Oca 29, 2019

Kameralı Tesisatçı

Günümüzde Kameralı tesisatçı dendiğinde artık yadırganmıyor. Çünkü teknolojik gelişmeler tüm sektörleri olduğu gibi tamirat ve tadilat sektörünü de aynı şekilde etkiledi. Elbette oldukça iyi şekilde etkiledi.  Kameralı tesisatçı tıkanıkları en fazla bir iki saat içerisinde hem tespit edip hem çözebilir.

Lavabo veya klozete atılan çöplerin boyutu fark etmez, zamanla birikme yaptığından problem yaratabiliyor.  Çöpün yumuşak olması  yada sert olması fark yaratmaz.  Mutlaka gideri yada pimaş boruları tıkayabiliyor.

Kullanıcı hatalarının yanı sıra ustalardan kaynaklı tıkanıklılklar da çok problem yaratabiliyor. Yeterli  meyil verilmeyem bir boru yada pimaşların arasına konulan contalar ile ilgili ustaların yaptığı hatalardan doğan problemler azımsanacak gibi değildir.

Kameralı Tesisatçı Neden Tercih Etmelisiniz ?

  • Kameralı Tesisatçı kırma dökme yapmaz,
  • Kirletmez
  • Gereksiz masrafa yol açmaz
  • Sessiz çalışır

Bir ekip olarak çalışan kameralı tesisatçıların en önemli özellikleri dikkattir. Duyu organlarını iyi kullanan tesisatçılar özellikle verimli dinleme yapabilmeli.

Profesyonel bir şirkete bağlı çalışan tesisatçılardan beklenen cihazları iyi okumalaı ve maddi  olarak uygun bütçeler ile sorunun giderilmesidir. Şirket çalışanı tercih ettiğinizde kibar ve saygılı kişiler ile muhatap olursunuz.

İşini iyi yapan bir ekip iş bittikten sonra gerekli  kontrolleri  üşenmeden yapan ekiptir.  Kameralı tesisatçı çağırdığınızda iş bittikten sonra kontrol ettirmeyi  unutmayın.

Çoğu tesisatçı profesyonel şirket 1 yıl boyunca aynı hatanın tekrar etmeyeceğini taahhüt eder.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara