WhatsappWhatsapp Kameralı Su Tesisatçısı | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
29Oca 2019
Oca 29, 2019

Kameralı Su Tesisatçısı

Kameralı Su Tesisatçısı teknolojiyi iyi bilen ve kullanan bir uzmandır.  Peki  bu uzman hangi cihazları kullanır?

  • Öncelikle elbette bilgisayarlı kameralı su tesisatçısı boruların içine bakabilmek adına görüntü alabileceği led özellikli bir cihaz kullanır.  Nem, karanlık gibi boru içerisindeki etkenlere karşı özel tasarlanmıştır.. Tuvalet yada banyo giderinden kamera içeri  sürülerek sızıntı tespit edilir.
  • Akustik dinleme cihazı ile evde su kaçağı kolaylıkla tespit edilebilir. Kesin sonuç veren cihaz için gerekirse dairenin su basıncı artırılır. Basınç artıtığında su kaçağının da şiddeti de artar ve böylece akustik dinleme cihazı rahatlıkla tespit edilebilir. Elbette deneyimli bir kameralı su tesisatçısı sorunu çok çabuk tespit edebilir.
  • Termal Kamera ile sızıntı tespit edilebilir. Özellikle kombide basınç farkı oluyorsa sorun Termal kamera ile tespit edilebilir. Kalorier boruları düz bir hatta ilerler ve eğer su kaçağı varsa cihazda görüntü dağınık olacaktır.

Tüm bu cihazlar gerçekten kameralı su tesisatçısı için büyük avantajdır.  Ancak en önemli nokta şüphesiz bu cihazlardan gelen verileri okuyabilmektir.  Uzman bir su tesisatçısı sorunu bu cihazlar ile tespit ederek çözüm üretebilir.

Su kaçağı başınıza inanaılmaz dert açabilir.  Hem zaman hem bütçeniz için siz siz olun sorun olduğunu düşündüğünüzde hemen uzman bir ekip iritbata geçin.  Ve fazla zaman ve para kaybetmenin önüne geçin.

Teknoloji ile iyi bir ustanın yapamayacağı şey yok. Kırma,dökme, kirletme olmadan sorunlarınıza saatler içerisinde çözüm bulmak mümkün olabilir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara