WhatsappWhatsapp Kameralı su kaçağı tespiti | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
28Oca 2019
Oca 28, 2019

Kameralı su kaçağı tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti sandığınız kadar zahmetli bir iş değildir. Pimaş borularda su kaçaklarını tespit etmek bilgisayarlı kamera sistemleri ile oldukça kolaydır.  Kameralı görüntüleme cihazı özel bir mekanizma ile pimaş boruların içini kontrol etmek için kullanılabilir. Yaklaşık 20 metre kablo uzunluğuna sahip kameralı su kaçağı tespiti cihazı boru içerisinde gördüğü her şeyi monitöre aktarır.  Kameranın Led olduğundan aydınlatma ile ilgili bir sorun yaşanmaz.

kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile bakmak yeterli değildir. Kameralı görüntüleme cihazını kullanmak bir deneyim ister.  Kameraya yansıyan görüntülerin yorumlanmasıda gerekir.  İşini  iyi bilen bir personel ile sorun çok hızlı şekilde çözümlenebilir.

Su Kaçağı için Hangi Cihazlar Kullanılabilir ? 

Elbette her sorun için farklı cihaz kullanılması gerekir.  Ayrıca kameralı su kaçağı tespiti yanı sıra akustik dinleme cihazı ile de su kaçağı tespit edilebilir.  Ve bu iki cihazın yanı sıra üçüncü bir cihaz termal kameradır.  Termal  kamera sıcaklık su akıntısı ile tespit sağlayabiliyor. Bu üç cihaz kadar etkili olmasada nem ölçerde zaman zaman uzmanlar tarafından kullanılmaktadır.

Evinizde bir su kaçağı olduğundan şüpheleniyor iseniz ve görünür bir yerde değilse en akıllıca seçim profesyonel bir şirket ile anlaşmaktır.

Elektronil araçlar oldukça pahalıdır.  Bu cihazları satın alamayacağınıza göre bırakın ekip sorununuzu bulsun ve kısa sürede çözüme ulaştırsın.

Her şeyin uzmanı en iyisini bilir.  Ve maddi  olarak bu şekilde daha fazla avantaj sağlanır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara