WhatsappWhatsapp Kaçak Su Bulma

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Kaçak Su Bulma kelimesi ile ilgili google üzerinde yapılan aramalardan bazıları şu şekildedir; kaçak su bulma cihazları, kaçak su bulma cihazı, kaçak su bulma aleti, kaçak su bulma dedektörü, su tesisatı kaçak bulma, cihazla su kaçak bulma, su kaçak tespit dedektörü, su kaçak arama dedektörü, kırmadan su kaçak bulma, su kaçak tespit ve onarım, tüm bu konu başlıkları hakkında aradığınız sorulara aşağıdaki yazımızda cevap bulabilir yada telefon numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Kaçak Su Bulma

Özellikle eski yapıların en büyük sıkıntısı olan su kaçakları günümüzde kaçak su bulma teknoloji kullanarak duvar kırılmadan yapılabilmektedir. Bu çalışmalar sayesinde evin duvarları kırılmamış ve daha az maliyetli bir çözüm yolu sunulmuştur. Günümüzde en çok su kaçakları banyo bölümünde olmaktadır. Banyo bölümünde oluşan su kaçakları alt katın tavanında sararma ve dökülme yol açmaktadır. Bu durumlar çok can sıkıcı ve sinir bozucudur.  Böyle bir durum ile karşı karşıya kalacak olursanız yapmanız gereken profesyonel bir ekipten yardım almak olmalıdır. Konusunda uzman olan bu profesyonel ekipler su kaçaklarını teknolojik cihazlarla tespit ederek sadece hasarlı parçanın değişimi ile bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.  Bu çözüm oldukça kısa zamanlı bir sonuç vererek bu dert ortadan kaldırılmaktadır. Bu sayede evin duvarları kırılmamış olacak hem de cebinizden daha az para çıkması sağlanacaktır. Bundan dolayı su kaçağı problemlerinde mutlaka bir uzmandan yardım alınmalıdır. Eski tip çözümler tesisatın komple değişmesini gerektirmektedir. Bu şekilde yapılacak çalışmalar tüm duvarın ve fayansların kırılması anlamına gelmektedir. Kırılan duvar ve fayanslar ekstra bir maliyet oluşturacağından dolayı sizin cebinizden çıkacak olan para daha da yükselecektir. Cebinizden daha yüksek para çıkmasını istemiyor iseniz yapmanız gereken eve en yakın tesisatçı değil konusunda uzman olan ve su kaçaklarını cihaz ile tespit edebilen. Firmalardan yardım almanız olacaktır.

kacak-su-bulma-1

Cihazla su kaçak bulma

Günümüzde kaçak su bulma konusunda teknolojik cihazlar kullanan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar öncelikle yeni teknolojik cihazlar ile bölgeden geçen tesisatları tespit etmektedirler. Tesisat yerleri tespit edildikten sonra su kaçağı tespit eden cihazlar ile tesisat yerleri komple gezilmektedir. Girilen tesisat yerlerinde tespit edilen su kaçaklarının hangi boyutta oldukları tespit edilir. Bu su kaçakları geçen tesisat borusunun kırık olmasından veya çatlak olmasından kaynaklanıyor ise yapılması gereken belirlenen parçanın değişmesi değişmesidir. Bu şekilde sadece hasarlı olan parçanın bulunduğu bölge açılacak ve parça değişimi yapılacaktır. Eğer ki su kaçağı parçanın kırık veya çatlak olmasından değil sadece ufak deliklerden kaynaklanıyor ise kimyasal ilaç kullanılarak boru içerisindeki çatlaklar giderilebilir. Bu sayede tekbir fayans ve kırılmadan su kaçağı giderilecektir. Bundan dolayı kırmadan kaçak su bulma konusunda uzman olan firmalardan alacağınız destek ile su kaçağı probleminden daha az maliyetle kurtulabilirsiniz. Ayrıca günlük hayata devam ederken hiçbir sıkıntı yaşamadan bu dertten kurtulabileceğiniz için eviniz kirlenmeyecek hem de cebinizden daha az para çıkacaktır. Yani tüm durumlar avantajınıza olacak olduğundan dolayı kırım işlemleri yapılmadan çözüm yolu sunan firmalardan destek almak her zaman için en akılcı çözüm olmaktadır.

kacak-su-bulma-2

Su tesisatı kaçak bulma

Kısaca özetlemek gerekirse kaçak su bulma konusunda piyasada birçok firma bulunduğundan dolayı yapılması gereken eve zarar vermeden hangi firmadan destek alınabileceğini öğrenmektir. Yani bir firmadan destek almadan önce su kaçaklarını nasıl tespit edeceklerini öğrenmemiz gerekir. Bu sayede su kaçakları bulunurken ev tesisatı ve fayanslar zarar görmeyecek ve cebinizden daha fazla para çıkması engellenecektir. Bu durum sayesinde hem ekonomik bir çözüm bulmuş olacak hem de evin içerisinde bir inşaat havası esmeyecek ve eviniz kullanılmaz duruma gelmeyecektir.

kacak-su-bulma-3

Buda can sıkıcı ve sinir bozucu bir ortamın yaşanmamasını sağlayacak ve su kaçağı probleminden bir çırpıda kurtulmanızı sağlayacaktır. Bundan dolayı da evinizde oluşabilecek olan su kaçaklarında bu yöntemleri kullanmanız her zaman en pratik çözüm olacaktır. Bunun nedeni ise tesisat tamirleri günlerce sürerken bu şekilde konusunda uzman olan firmalar kullandıkları cihazlar ile sorunu aynı gün içerisinde çözebilmektedirler.

kacak-su-bulma-4

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara