WhatsappWhatsapp En Hızlı Yoldan Lavabo Nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24Mar 2019
Mar 24, 2019

En Hızlı Yoldan Lavabo Nasıl açılır?

Lavabo tıkanıklığı başladığında fazladan her gün 10 dakikanızı pompa yapmakla geçiriyor olabilirsiniz.  Üstelik yıpranan sinirleriniz de farklı bir konudur.  Tıkalı lavabo açma yöntemlerine geçmeden önce yılda bir kez yapmanız gereken tesisat bakımını hatırlatmak isteriz.  Bu alacağınız önlem sizi tıkalı lavabo ve tuvalet tıkanıklığı sorunlarından koruyacaktır. 

Kırmadan lavabo açma yöntemleri

Herkes öncelikle tıkalı lavabo açma işlemini kendisi yapmak istiyor. Ancak kurumsal şirketlerin sahip olduğu akustik dinleme aygıtları, kameralı sistemler olmadan sorunu çözebilir misiniz?  Peki, kendiniz denemek istiyorsanız size öncelikle birkaç tüyo vereceğiz. 

İlk etapta herkesin bildiği pompalama ile açmaya çalışabilirsiniz.  Doğal bir lavabo açıcı olan sirke, karbonat ve sıcak su üçlüsü ikinci seçenek olarak değerlendirilebilir.  Eğer buda işe yaramadı ise nalburdan çözücü lavabo açma solüsyonları ya da tozları edinebilirsiniz.  Bu toz ya da solüsyonlar kimyasal olduğundan dikkatli olmanızı ve kutunun ya da şişenin üstündeki talimatlara harfiyen uymanızı öneririz. 

Buda işe yaramadı ise uzman bir teknik servis çağırmalısınız.  Hiç endişelenmenize gerek yok, kırma dökme olmadan tıkalı lavaboyu açacaklardır. Öncelikli tıkalı bölgeyi özel hassas cihazlar ile kontrol ederek ardından size durum raporu vereceklerdir. 

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma şirketleri lavabo tıkanıklığının sebebine göre çözüm üretirler.  Örneğin tıkanıklık birkaç noktadan kaynaklı olabilir.  Yâda tek noktada kullanım hatası sebebi ile gerçekleşmişte olabilir.  Sadece sebebi bularak çözüm üretebilirsiniz.  Bunu işin uzmanlarına bıraktığınızda hem maddi hem manevi avantajlara kavuşmuş olacaksınız.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara