WhatsappWhatsapp Klozet Tıkandı | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
10Şub 2019
Şub 10, 2019

Klozet Tıkandı

Klozet tıkandı nasıl açabilirim?  Öncelikle tespit etmeniz gereken klozet ne kadar tıkalı, sizin çözebileceğiniz bir sorun mu yoksa uzmanlar mı müdahale etmeli.

Sifonu bir kez çektiğinizde eğer su hızlıca yükseliyorsa tıkanıklık yakın bir noktada olabilir.  Eğer tam tersi ise tıkanıklık uzaktadır. Pompa yardımı ile destek alabilirsiniz.  Ancak tıkanıklığı daha ileri itme olasılığını göz önüne alarak profesyonel destek almanızı öneririz.

Karbanot ya da kabartma tozu, 1 su bardağı sirke ve sıcak su problem küçükse çözümlenmesine yardımcı olabilir.  Sirke ve karbonat karıştırıldığında organik cisimlerin erimesine yardımcı olur.  Ancak bir çocuk bezi tıkanmaya yol açtı ise hiçbir şeye yaramayacaktır.

Klozet gideri çöp tenekesi değildir. Borular dar olduğundan su ve doğal pislik dışındaki şeyleri atmak için uygun değildir.  Klozet tıkandı ise kendinizi sorgulamalısınız.  Gerekiyorsa evdekilere eğitim verin.  Özellikle çocuklar tuvalet alışkanlıklarını kazanırken mutlaka bu konuda da eğitim verilmeli.

Kimyasallar ile gider açma işlemine girişmenizi hiç önermiyoruz.  Klozet tıkandı ise uzmanları çağırmalısınız.  Kimyasallar gider boruların delinmesine yol açabiliyor. Ve daha büyük problemler ile karşılaşabiliyorsunuz.

Uzman ekipler klozet tıkandı ise mutlaka robot sistemler ile sizlere hizmet veriyor. Ve 30-40 metre uzayabilen robot kamera kısa sürede tıkanıklık olan bölgeyi bulabiliyor.  Mekanik tazyikli cihazlar ya da vakum cihazlar ile borulara zarar vermeden sorundan sizleri dakikalar içinde kurtarabilir.

Klozet tıkandı ise uzman ekibe bir telefon ile ulaşın.  Bulunduğunuz noktaya olabilecek en kısa zamanda ulaşacak bir ekip bulmak zor değil.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara